Bir Unbiased Görünüm gulet kiralama fiyatları

Temelı yatlarda 7 günden elan az Charter Yat kiralama kabil olmaktadır ve bağan mevsim dönemlerinde birkaç muhtıra charter mümkündür. İlk gün öğleden itibaren Charter süresi başlar ve son sıra öğleyin biter. Yüce mevsim oranları en popüler charter dönemleri olan Temmuz ve Ağustos muhtevain geçerlidir. Vasat devre Haziran ve Ilkgüz ayları kucakin, Bağan mevsim oranları Mayıs ve Ilk teşrin sinein geçerlidir.

 APA sizin adınıza kaptan tarafından meydana getirilen ödemelerdir. Bilcümle faturaların ve nakit harcama hesaplarının tur çıbanlamadan önce misafir tarafından tamamlanmış olması gerekir. Efe Yaptığı harcamaların dökümünü size çıkarır ve eğer APA rakamından henüz az harcama yapılmışsa size artan kısmını iadeli paha, Eğer harcama ölçüı APA rakamını geçiyorsa üstünü tamamlamanız gerekir.

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Zerzevat, Et, Balık, Su Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, Semere, unlu mamüller, Çerez vb. kabilinden gıdalardan oluşmakla beraber yemekler antipatik ve sıcak mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına mütenasip bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Bazı temizşamlarda su üzerinde mangal binalmaktadır. Grup ortamında vejeteryan yada bazı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Aşevimız bu kişilerin istek ve gereksinimlerı doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

Fiyatlara dahil olan hizmetler; yevmi 4 saate denli tekne yakıtı, personel, Türk Liman ücretleri, Havaalanı transferleri

Gezer Tour, Kiralık Motor Yatlar bölümüne hoş geldiniz. Motor yat kiralama ve sair hizmetlerimiz için bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

Yatı kiralayanın özel istekleri , tercihleri, yiyeceklere alerjisi olup olmadığı, özel gereksinimlerı ve zaruri tüm detaylar sıralanır ve dolaşma öncesi belirlenecek olan kırmızıışveriş listesini misafirlerimiz adına Important Group Travel birleştirme edebilir yada size sunacak olacağımız ölçünlü ve şatafatlı menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Misafirler dilerlerse kendi kumanya işlerini bile bizzat kendileri yapabilir.

Eğer tur, misafir isteğiyle kontrat süresince belirtilen bitiş limanı haricinde farklı bir limanda biterse bitiş limanına dkatüş masrafları hassaten misafir aracılığıyla ödenir.

Eğer dolaşma, misafir isteğiyle bağıt zarfında belirtilen bitiş limanı haricinde farklı bir limanda biterse bitiş limanına dhuzurüş masrafları antrparantez misafir tarafından ödenir.

Türkiye’nin basitöteü güzellikteki deniz boyularında seyrederken, sıradanlıktan ve aptalfedeceğiniz koylardan uzaklaşırken, kişiye özel yat kiralama ile gösterişün doruğunda bir tatil yapabilirsiniz.Yatlarda, hamam duşlu özel banyolu kabinler, donanımlı mutfak,ekleme su sporları muhtevain ekipmanlar ve klima bulunmaktadır.

Yatı kiralayanın özel istekleri , tercihleri, yiyeceklere alerjisi siteye git olup olmadığı, özel gereksinimlerı ve vacip bütün detaylar oku sıralanır ve tur öncesi belirlenecek olan aldatmaışdataş listesini misafirlerimiz hesabına Important Group Travel örgütlü edebilir yada size sunacak olacağımız ölçün ve gösteriş menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Misafirler dilerlerse kendi kumanya muamelelerini de şahsen kendileri yapabilir.

Teknenin tam valörıyla çaldatmaışır vaziyette, kiralayan bâtınin katkısızlanacak tüm ekipmanları ile, derya riskleri bağırsakin sigorta ve mürettebat ücreti, mürettebat besin ve giyimi ile dolaşma boyunca muhtıra 3-4 saat gidiş bâtınin harcanacak benzin (Motor yat kiralamaları hariç), havlu ve nevresim bileğkonuimleri, Liman vergileri ve Saz masrafları yat sahibine aittir. Tüm sair hareket giderleri kiralayan tarafından ödenir, bu harcamalar misafirlerin kendi tüketecekleri alkollü ve alkolsüz sineecekler her turlu besin malzemesi, programda olmayan marina ücretleri, Yabancı sular bâtınin liman ve acente ücretleri ve eğer yatı ulama limanı dışında bir yerde bırakıp çıkıyorsanız ilhak limanına dönüş yürekin harcanacak yakacak giderı ile teknenin dönme süresinde kaybedeceği ruz ücreti, motorlu sutaş sporları derunin vacip mahrukat abartma olarak hesaplanmaktadır.

üste yat,gulet,davet gemisi,gezi tekneleri kiralama hizmetleri bile vermekte olan firmamız İstanbul'un ilk kurumsal deniz turizm araçları maslahatletmesidir. Mecmu 25 farklı segmentte özen vermekte olan firmamızda istekleriniz doğrultusunda size normal çözümler üretmek en önemli gayemızdır. İlginize teşekkür fiyat kolaylıklar dileriz. Saygılarımızla LÜFER TEKNELER GRUBU

Ödeme Koşulları Mecmu kiralama ücretinin% 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte banka havalesi ya da Güven Sütsüzı kanalıyla ödenebilir.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız standart menü ve gösterişli menülerden koca başı ücret daha fazla ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. ölçünlü ve Gösteriş Menülerimizin genel standartları ve fiyatları dâhilin lütfen bizlere danışınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *